Aptoide

9.9.0.1

4.5

374

Uygulamalar indirmek için tam bir market

111.3M

Bu uygulamayı oyla

Aptoide, kayıt gerektirmeyen Android uygulamalarını indirmek için bir markettir ve kullanıcıların diğerleriyle paylaşmaları için kendi 'mağazalar'ını oluşturmalarına izin verir. Bu; kullanıcıların, diğer marketlerde olmayan oyunları ve uygulamaları veya sadece ücretli uygulamaları paylaşmaları anlamına gelir.

Arayüzü sezgiseldir ve Home (ana sayfa), Top (en çok indirilenler), Stores (Mağazalar), Updates (güncellemeler), Social Timeline (sosyal zaman tüneli) ve Download Manager (indirme yöneticisi) gibi sekmelere ayrılmıştır. Aptoide'i kullanmaya başlamadan önce nasıl çalıştığını bilmek gerekir. Bu market indirilmeye hazır yüzlerce uygulamaya sahiptir. Özel bir uygulamayı bulmak için, tek yapmanız gereken arama çubuğuna adını yazmak ve indirmek istediğiniz versiyonu seçmektir. Her bir uygulamanın sayfası, teknik bilgileri ve onu paylaşan kullanıcı tarafından yazılmış olan tanımı içerir. Bununla birlikte, indirilmeden önce bilinmesi gereken en önemli şey, her bir uygulamanın yorum ve değerlendirme bölümüdür. Tam olarak ne indirdiğimizi bilemeyebiliriz, diğerlerinin yorumları indirmek üzere olduğunuz uygulamaya güvenip güvenmemeniz konusunda bilgi verir. Eğer aramanızdan bir sonuç alamazsanız, unutmayın ki 'Mağazalar' sekmesine girebilir ve diğerleri tarafından paylaşılanlar listesine gayri resmi olarak ulaşabilirsiniz.

Kategorilere göz atın, araçları ve oyunları bulun ve en çok indirilenler bölümünde sınırsız sayıda yeni uygulamaları keşfedin. Aptoide, 'rollback' özelliği sayesinde eski versiyonlara dönmenize de olanak sağlar. Bu, size beğenmediğiniz taktirde yapılan bir güncellemeyi geri alma fırsatı verir ve bununla birlikte sadece saniyeler içinde güncelleme yapabilirsiniz.

Bütün bu müthiş özelliklerin yanısıra, Aptoide, bir dezanavantaja sahiptir: herhangi bir filtreye sahip olmaması kullanıcıları farketmeden virüs ve kötü amaçlı yazılımların açık hedefi haline getirir. Hiçkimse uygulamaları sistem için zararlı mı değil mi şeklinde gözden geçirmez, bu nedenle garanti edilen bir güvenlik sistemi yoktur.
Uptodown X